banner seokod.pl

Dekoracje ślubne Toruń

Dodano: 5 lat 9 miesięcy temu
Studio dekoracji ślubnych La Rosa proponuje dekoracje na najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Ślub i weselne party to moment, który musimy we właściwy sposób wyróżnić, aby olśnić zarówno Państwa Młodych jak i ich gości. La Rosa zrobi wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy dekoracje sali weselnej a także kościołów.

Specjaliści z naszego studia dekoracji ślubnych mają w głowie pełno pomysłów, w tym na motyw przewodni, dobór dekoracji kwiatowych i podkreślenie zabytkowych kościołów z Torunia, Bydgoszczy lub każdej innej świątyni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zadbamy o każdy, najmniejszy szczegół. Kontrahenci mają wgląd w nasze prace. Wszystkie dekoracje i układ sali konsultujemy ze Zleceniodawcą, którego rady są dla nas bardzo ważne.

W naszej bogatej ofercie dekoracji weselnych są między innymi dekoracje kościoła, miejsca weselnego, kompozycje kwiatowe, romantyczne kompozycje ze świecami oraz bardziej efektowne dekoracje. W wypożyczalni La Rosa są m.in. fontanny czekoladowe, świecące napisy i candy bar. Obecnie wśród Par Młodych panuje moda na motyw przewodni przyjęcia weselnego. Namawiamy do kontaktu z naszą firmą - z przyjemnością omówimy z Państwem wszystkie szczegóły. Naszą kluczową misją jest spełnianie marzeń o wspaniałym dniu ślubu. Nie obawiaj się nas pytać - pierwsze spotkanie z przedstawicielem naszego studia dekoracji ślubnych jest niezobowiązujące i nie objuczymy Cię za nie kosztami.

Komentarze

Dekoracje ślubne Toruń
Adres strony:
Wyświetleń:
806
Wizyt:
653
Kliknięć:
10
CTR:
1.53%